Září 2013

Stěhování

27. září 2013 v 15:53 | Nikola Mills |  Diary
Ahoj, takže jak jste si všimli, blog už moc neaktualizuji. Je to proto, že jsem si založila nový a to

NIKOLAMILLS.BLOGSPOT.COM

Blog mazat nebudu, je tu příliš mnoho hezkých vzpomínek, a hodně úsilí.. Chtěla bych poděkovat všem, co sem pravidelně chodili. Moc děkuju každýmu za komentáře, za všechno.

Pro spřátelené blogy : budu vás stále navštěvovat, ovšem ne pravidelně a proto mě pravděpodobně můžete ze seznamu smazat. Každopádně budu ráda, když budete navštěvovat můj nový blog.

S láskou, váš DementiQ, zelený Dement, Nikola Mills a bůh ví, jaké přezdívky mě na tomto blogu ještě provázely.


PS. Na mém novém blogu probíhá stále soutěž o bižuterii, tak se můžete přihlásit ZDE !

Cosmetic favourites

15. září 2013 v 19:02 | Nikola Mills |  Make up
Přeji krásnou neděli,
doufám, že pátek třináctého jste ve zdraví přežili. Já bych vám chtěla dneska představit mojí absolutně nejoblíbenější kosmetiku, ke které se budu s radostí i nadále vracet.


Začala bych u pudru.
Pro mě je pudr velice důležitý. Můj nejoblíbenější pudr je od značky Max Factor. Určitě jste někde v drogerii tento pudr už zahlédli (brzo udělám recenzi na tento pudr). Prozatím vám prozradím, že pudrů jsem vyzkoušela opravdu několik a tento prostě vede ve všech směrech. Cena tohoto pudru je podle mě skvělá, na to, jaké schopnosti má. Sehnat ho můžete zde.


Přesuneme se k očnímu líčení.
Líčení očí nikdy, nikdy nevynechávám. Podle mě je to nejdůležitější prvek líčení - mít hezky Koupit tyto úžasné stíny můžete na parfums.cz
namalované oči. Oči jsou jediná věc na mě, která
se mi líbí, proto se jí snažím patřičně zvýraznit. Jako oční stíny jsem si velni oblíbila Eye studio od Maybelline s barvami jako je růžová, stříbrnobílá, a šedočerná ( také brzo očekávejte recenzi).Tužka na oči je od stejné značky.
Tužky velice ráda zkouším nové, ale tahle mi vyhovovala nejvíc. Doma jich mám několik, a používám je když potřebuju mít jistotu, že se mi tužka nerozteče a vydrží několik hodin. Myslím si, ženamalovat se správně a decentně tužkou je doslova umění, protože když občas vidím ty mladé slečny které oči obkreslí tlustýma linkama, říkám si, že by na tužky měl být něco jako "zbrojní průkaz". Myslím, že je důležité umět se s nima namalovat, protože jakmile máte špatně namalované linky, může to zkazit celkový vzhled líčení. Svou jistotu v tužce si můžete objednat zde.


Budeme se držet ještě chvíli u očí a povím vám něco o své oblíbené řasence.

Na blogu jsem se o ní zatím ještě nezmiňovala, ale to hodlám brzy napravit. O této řasence jste určitě slyšeli hodně, protože patří mezi ty naprosto nejlepší. Zatím vám o ní nic neprozradím, protože všechnu tu chválu si chci nechat na samotnou recenzi (těšte se!). Objednávat můžete zde.

www.merchmania.cz

11. září 2013 v 15:21 | Nikola Mills |  Blog
Mojí milí čtenáři, dnes bych vám chtěla představit další skvělý e-shop a to s tričkama, které si každý z vás zamiluje! Jedná se o obchod merchmania.

www.merchmania.cz

Máte určitě také svou oblíbenou kapelu/zpěváka, a jste pyšní na to, že jste právě vy jejím fanouškem, tak si kupujete trička a různé vychytávky, aby jste vykřičeli do světa, jací jste fanoušky. Samozřejmě ani já nejsem pozadu, a jelikož MILUJU Green Day, na e-shopu merchmania.cz pro mě byla jasná volba právě tahle kapela. Triček Green Day mám spoustu, a tohle se hned umístilo na první příčku v oblíbenosti.
Tento obchod si oblíbí opravdu každý, výběr triček kapel je naprosto ohromující! Každé tričko je velmi zajímavé. Co tričko, to nová "láska na první pohled". Výběr triček není jen podle kapel, ale i podle her nebo filmů. Kategorií je opravdu, opravdu spoustu a vsadím se, že každý si bez výjmky nějaké tričko zamiluje.
Ceny jsou podle mě velmi přijatelné ( v porovnání s většinou obchodů ). Mé tričko mi přišlo za 2 týdny - každým dnem jsem se těšila snad víc a víc, až si ho budu moct zkusit. Tričko je opravdu nádherné, potisk je velmi hezký, kvalitní a tričko je příjemné. Jak asi tipujete podle střihu, mé tričko je pánské velikosti L a přesto mi nádherně sedí - z čehož jsem měla opravdu strach. Tričko mě velmi příjemně potěšilo snad ve všech směrech.
úžasné tričko!
Za mě osobně tento obchod víc než jen doporučuji.

Velká recenze Saloos

8. září 2013 v 20:55 | Nikola Mills |  Pleť
Už asi víte, jakou oblibu jsem našla ve všech BIO produktech.. A značka Saloos, patří určitě mezi mé "BIO MUST HAVE". Pokud značku neznáte, nebo pokud hledáte tip co si pořídit, čtěte dál!


Dermacol - NEW IN

6. září 2013 v 16:04 | Nikola Mills |  Diary
Tak jsem udělala "menší" nákup na dermacol.cz . Objednala jsem dva balíčky, ten druhý zatím nepřišel proto udělám článek o tom, který mi dnes přišel. Balíček jsem si objednala k narozeninám, takže vlastně takový dáreček ode mě pro mě. Druhý balíček se bude skládat z věcí, které se chystám předat Ježíškovi a ten je pak pošle pod stromeček.. :)
Co obsahovala tahle krásná ružová krabička?
Čtěte dál :)


Maybelline - Colorama

3. září 2013 v 20:49 | Nikola Mills |  Laky
Moji drazí,
dneska jsem vám připravila další recenzi na lak od Maybelline - a to žlutá Colorama. O fialovém laku Colorama jsem už psala, ale jelikož se tenhle liší nejenom barvou, rozhodla jsem se to také ohodnotit.

Jak jsem psala, laky Colorama patří mezi Maybelline novinky. Colorama je řada spouusty laků, v nejrůznějších barvách, za krásnou cenu 40Kč. Mnoho blogerek se liší v názoru na tyto laky. U některých vyčtete kritiku ale u některých zase opak. Podle mě, záleží na tom, na které laky jsme zvyklý. Pokud si někdo kupuje laky v hodnotě několika stovek korun, které kryjí už v první vrstvě, je jasné, že tyhle laky si neoblíbí. Podle mě, jsou tyto laky skvělé, v porovnáním s cenou.

Ačkoliv je lak spíše řidší, štěteček celkem úzký a lak celkově špatně kryje, stojím si za svým názorem - 40 Kč za takovýhle lak je boží. Setkala jsem se i s dražšími laky, které vydrželi stejně nebo dokonce méně než tenhle levný lak. Ať si kdokoliv říká co chce, podle mě je to špičkový lak na svojí cenu - někdy se trefíte i do dražšího laku, co stojí za prd. No uznejte, čekal někdo z vás za 40 Kč bezchybnou, perfektní kvalitu?!

Lak bych ohodnotila známkou 2.
Máte zkušenosti s laky Colorama?


2.9. outfit

2. září 2013 v 18:58 | Nikola Mills |  Outfit
Outfit dnešního, prvního školního dne.

Zvolila jsem tričko, které jsem si nedavno koupila, a klasické modré jeany..
/ tshirt GATE / jeans H&M /